Zdrowy organizm? Przecież to takie proste, a jednak...Dużo mówi się o tym, że do prawidłowego fukcjonowania nasz orgaznim potrzebuje składników odżywczych. Nasze zdrowie i dobre samopoczucie jest efektem tego, co spożywany i jakie napoje pijemy. Najlepiej jest aby witaminy i minerały były przyjmowane w postaci łatwej do przyswojenia, najlepiej w pożywieniu. Żadne sztuczne suplementy diety nie zastąpią zdrowego posiłku.

Rozwiązaniem wcale nie jest spożywanie tabletek witaminowych ponieważ tego typu produkt pozostaje niewchłonięty, jedynie odsetek jej zawartości nie jest wydalany z organizmu. Dlatego nawet jeżeli przyjmujemy  odpowiednie suplementy, a nie dbamy zdrowe żywienie, możemy mieć wyniszczony i niedożywiony organizm.

Dlatego też, ratunkiem może być naturalna suplementacja za pomocą koktajli i soków. Zanim jednak zdecydujemy się na napój owocowy ze sklepowj półki, który już z daleka zapewnia nas o swojej świetności - przyjrzyjmu mu się z bliska.

Sokowy przebieraniec...

Prawdziwy sok, który dostarczy nam wartości odżywcze powinien mieć w składzie wyłącznie naturalne składniki - takie jak miąższ oraz woda. Nie ma tu mowy o żadnych sztucznych barwnikach, słodzikach symboli E itp... 

Napoje, które zazwyczaj kupujemy w sklepach wytwarzane są z zagęszczonych koncentratów lub zamienników. Poddawane są obróbce termicznej w celu wydłużenia ich daty przydatności do spożycia. Później stoją na półce w magazynie, następnie w sklepie. Po wpływem wielu czynników, m.in. dostępu światła i powietrza, ulatniają się wszystkie witaminy. Tak przetworzony napój, trafia do naszego domu, a następnie do naszego brzucha. Niestety mimo wielkich obietnic na etykiecie, taki sok ze zdrowiem ma niewiele wspólnego. 

Komu zaufać? Zaufaj Kuvingsowi!

Nie ma nic bardziej prostego, a w dodatku oszczędnego jak przygotowanie soku w domu! Wtedy doskonale wiesz, co wchodzi w skład Twojego soku. W dodatku dobierasz składniki, które najbardziej lubisz. Wystarczy dobrej jakości wyciskarka, która wyciśnie wartości odżywcze zarówno z warzyw jak i owoców. Tych twardych i tych miękkich! Modele, które MY polecamy są firmy Kuvings. Zapewniają ciche, szybkie oraz wydajne sporządzenie ulubionego napoju. Ostrza tnące bez trudu poradzą sobie nawet w twardymi warzywami, takimi jak burak, czy pietruszka. 

Czy tylko soki?Dla przykładu, Wyciskarka Kuvings EVO820 Plus to znacznie więcej niż wyciskanie soków.

W zestawie Kuvings EVO820 Plus oprócz standardowego, znajdują się jeszcze 2 dodatkowe sita, dzięki którym przygotujesz:

  • domowe roślinne mleko np. ryżowe, migdałowe, orzechowe, sojowe czy owsiane.
  • w 100% naturalne, pełne naturalnej słodyczy kremowe lody owocowe
  • koktajlemusy i przeciery z ulubionych owoców
  • masło orzechowe
  • napoje i drinki
  • ciasto na placki ziemniaczane.