Okres wakacyjno-urlopowy, trwa w najlepsze! Ostatnie dwa lata pod względem wyjazdowym nie były dla nas zbyt sprzyjające, więc niedziwne, że jak tylko mamy okazję to decydujemy się na wyjazd za miasto lub nawet granicę. Obecnie ofert na rynku jest bardzo wiele od pięknego Morza Bałtyckiego, przez cud Mazur aż po góry. Zagraniczne resorty prześcigają się w ilości zapewnianych atrakcji oraz różnego typu udogodnień, np. żywieniowych. 

Wiadomo, większość z nas lubi odpocząć od stania w kuchni oraz być obsłużonym od początku do końca. Mimo to coraz większą popularnością wśród turystów cieszą się oferty, które nie zapewniają pełnego wyżywienia, ale umożliwiają przygotowanie sobie samemu poprzez kawałek kuchni czy aneksu kuchennego. Dzieję się tak nie tylko w Polsce, ale również za granicą coraz chętniej wybieramy taką opcję. Nie lubimy być zobowiązani do wracania na konkretną godzinę i posiłki, szczególnie gdy lubimy zwiedzać.


 

 

No dobrze, jednak jak zapewnić sobie ulubione potrawy nawet na wyjeździe? Nie zawsze na 100% wiemy, jakie wyposażenie kuchenne ma dany ośrodek. Mamy super rozwiązanie, z którego sami korzystamy! MultiGrill Kuvings. Wielofunkcyjny sprzęt kuchenny zaprojektowany w wyjątkowym stylu retro.
MultiGrill pomoże w usmażeniu porannej jajecznicy, ugotowaniu pysznej zupy, upieczeniu babeczek, placków oraz przyrządzeniu wielu innych posiłków. I to wszystko w jednym urządzeniu, co jest jego jedną z największych zalet!

Możemy na nim grillować, smażyć, piec, dusić, gotować lub po prostu podgrzewać potrawy. Dwie płyty, które są na standardowym wyposażeniu (GŁĘBOKA ORAZ ŚNIADANIOWA) oraz bogaty wybór dodatkowych akcesoriów czynią z niego prawdziwy skarb w każdej nowoczesnej kuchni, ale również na tarasie, balkonie… czy wakacjach 😉 Dodatkowo można dokupić do niego 4 płyty, które rozszerzają jego funkcje.

 

Do jego największych zalet zaliczamy to, że jest:

  • MULTIFUNKCYJNY: Możesz na nim grillować, smażyć, piec, dusić, gotować lub po prostu podgrzewać potrawy.
  • KOMPAKTOWY: Dopasuje się do każdej, nawet niewielkiej kuchni. W razie potrzeby z łatwością przeniesiesz go na balkon lub zabierzesz w podróż.
  • ŁATWY W OBSŁUDZE: sterowany intuicyjnie za pomocą jednego suwaka, który pomoże Ci dostosować temperaturę do przygotowywanej potrawy.
  • SOLIDNIE WYKONANY: Wymienne płyty są wykonane z aluminium i pokryte teflonową warstwą zapobiegającą przyleganiu potraw, a przeciwieństwie do niektórych urządzeń ‑ grzeje całą płytą, a nie punktowymi grzałkami.
  • Łatwy w czyszczeniu -  Solidne płyty, pokryte nieprzywieralną warstwą bez problemu umyjesz ręcznie lub wstawisz do zmywarki.

MultiGrill Kuvings jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie lubią zbyt długo marnować czasu przy przygotowaniu posiłków ponieważ błyskawicznie przygotowuje potrawy. Dzięki temu, że jest przenośny, jedzenie możemy przyrządzać w dowolnym miejscu i nie omija nas żadna część spotkania ze znajomymi czy rodziną. Jego piękny wygląd sprawia, że możemy postawić go na stole, bez zbędnego wykładania jedzenia do naczyń. Tym samym znowu oszczędzamy czas na zmywaniu 😉 Zauważam tu jeden minus… Ciężko oprzeć się pyszościom, które możemy w nim sprezentować! Dajcie znać co myślicie o tym urządzeniu. A może już je znacie i podzielicie się z nami opinią? Czekamy!

Ps. Zamieszczam kilka naszych fotek.