Zastanawialiście się kiedyś, co najbardziej zachęca nas do kupowaniu "szybkich" i często niezbyt zdrowych przekąsek? Myślę, że odpowiedź większości osób jest taka sama - CZAS. W obecnych czasach panuje szybki tryb życia. Cały czas gdzieś się spieszymy, zależy nam jak najszybszym załatwianiu spraw. Jak więc, w tym wszystkim znaleźć czas na szybki, smaczny, a zarazem zdrowy posiłek?

Z bezprzewodowym blenderem - BlendyGo2!
Kompaktowy rozmiar

BlendyGo
to jeden z najmocniejszych spośród dostępnych na rynku przenośnych blenderów kielichowych. Wyposażony jest w silnik o mocy 7,4V i 150W, a także 6-elementowe ostrze, które obraca się z prędkością 20 000 Rpm. Dzięki nim z łatwością zmiksujesz więc zarówno takie owoce jak banany, truskawki czy cytrusy, jak również twarde warzywa korzeniowe. Już w domu, możesz wrzucićdo blendera swoje ulubione składniki takie jak: owoce, warzywa, czekoladę, płatki owsiane, masło orzechowe następnie dodać lód, jogurt lub trochę mleka by później, poza domem cieszyć się świeżutkim koktajlem, smoothie, a nawet mrożoną kawą!
Jego niewielkie rozmiary pozwalają zabrać go ze sobą, w każde miejsce. Bez problemu schowasz go w plecaku czy torebce. 

Wytrzymała bateria

 Jego bateria o pojemności 2000 mAh wystarcza aż na 8-12 użyć, dzięki czemu bez problemu przygotujesz poza domem nie jeden, lecz kilka zdrowych napojów owocowo-warzywnych. Jego bateria naładujesz podłączając go zarówno do gniazdka jak i laptopa czy w samochodzie. Poza tym jego kielich wykonany z bezpiecznego i bardzo trwałego PCV ma pojemność 380 ml, co sprawia, że przygotowany w nim koktajl z powodzeniem zastąpi nie tylko przekąskę, lecz także drugie śniadanie lub lekki lunch. 

 Banalne mycie
Męczy Cię mycie wszystkich elementów stacjonarnego blendera i naczyń? Mając BlendyGo to nie problem – nalej wody i płynu, uruchom blender i patrz jak sam się czyści! Dodatkowo, w BlendyGo 2 port ładowania jest wodoodporny, co jeszcze bardziej ułatwia mycie.